DRL10-24-1
DRL10-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL10-24-1
DigiKeys produktnummer
285-2644-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRL10-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 10W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 420mA
EDA-/CAD-modeller
DRL10-24-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
420mA
Effekt (watt)
10W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
0,87
Driftstemperatur
-20°C – 71°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 0,71" B x 3,58" H (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V