DRB50-12-1
DigiKeys produktnummer
285-DRB50-12-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB50-12-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 50W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 3,4A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRB50-12-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
3,4A
Produsent
TDK-Lambda
Effekt (watt)
50W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Farlige områder, Industri, ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,54" L x 1,18" B x 2,95" H (90,0mm x 30,0mm x 75,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, cURus
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
12V