DRB30-12-1
DigiKeys produktnummer
285-DRB30-12-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB30-12-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 2,5A
EDA-/CAD-modeller
DRB30-12-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Effekt (watt)
30W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Bruksområder
Farlige områder, Industri, ITE (kommersiell)
Effektivitet
0,88
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,54" L x 0,83" B x 2,95" H (90,0mm x 21,0mm x 75,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, cURus
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
12V