DRB480-48-1
DigiKeys produktnummer
285-DRB480-48-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB480-48-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 48V 10A
EDA-/CAD-modeller
DRB480-48-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
10A
Effekt (watt)
480W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Boks
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Effektivitet
92%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
AC-spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 3,31" B x 4,88" H (125,0mm x 84,0mm x 124,0mm)
Spenning - utgang 1
48V