DPP480-48-1
DigiKeys produktnummer
285-DPP480-48-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPP480-48-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 48V 10A
EDA-/CAD-modeller
DPP480-48-1 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
480W
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-40°C – 71°C (med effektminskning)
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling, Universalinngang
Størrelse/dimensjon
4,68" L x 5,91" B x 4,88" H (118,9mm x 150,1mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
85 – 132VAC, 176 – 264VAC
Spenning - utgang 1
48V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
10A