DPP120-24-3
DigiKeys produktnummer
285-1932-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPP120-24-3
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 5A
EDA-/CAD-modeller
DPP120-24-3 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
120W
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
0,87
Driftstemperatur
-40°C – 71°C (med effektminskning)
Størrelse/dimensjon
4,68" L x 2,92" B x 4,88" H (118,9mm x 74,2mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
340 – 575 VAC (3-fase)
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
5A