DRB120-24-3-A0
DigiKeys produktnummer
285-DRB120-24-3-A0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB120-24-3-A0
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 5A
EDA-/CAD-modeller
DRB120-24-3-A0 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
3.51 kV
Effektivitet
91,3%
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Størrelse/dimensjon
4,87" L x 2,17" B x 5,08" H (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
AC-spenning - inngang
350 – 575 VAC (3 fase)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang (maks)
5A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
120W