CUS60M12
CUS60M12
CUS60M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS60M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS60M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS60M-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Spenning - isolasjon
4 kV
Effektivitet
0,88
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
PFC
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spenning - utgang 1
12V
Strøm - utgang 1
5 A