CUS60M-12/P
DigiKeys produktnummer
285-CUS60M-12/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS60M-12/P
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 5A 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS60M-12/P Modeller
Kategori
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
TDK-Lambda
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,88
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Åpen ramme
Kapsling
6-DIP-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,2mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
48mV
Strøm - utgang (maks)
5A
Belastningsregulering
120mV
Effekt (watt)
60 W