CUS250M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS250M-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS250M-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS250M-24 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium, Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,56" H (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
61010-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
10.41 A