CUS350M24/F
CUS350M24/F
CUS350M-24/F
DigiKeys produktnummer
285-CUS350M-24/F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS350M-24/F
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS350M-24/F Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
94%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
7,48" L x 3,43" B x 1,57" H (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Godkjenningsbyrå
CE, TUV
Strøm - utgang 1
14.7 A