CUS150M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS150M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS150M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS150M-12 Modeller
Kategori
Strøm - utgang 1
10 A
Produsent
Effekt (watt)
Emballasje
Boks
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
Standby-utgang, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,24" H (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Spenning - utgang 1
12V