CUS150M12/A
CUS150M12/A
TDK-Lambda CUS150M Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
CUS150M-12/A
DigiKeys produktnummer
285-CUS150M-12/A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS150M-12/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS150M-12/A Modeller
Kategori
Strøm - utgang 1
12.5 A
Produsent
Effekt (watt)
Emballasje
Boks
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Standby-utgang, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,57" L x 2,52" B x 1,57" H (116,0mm x 64,0mm x 39,7mm)
Spenning - utgang 1
12V