CCG30-24-12S
DigiKeys produktnummer
285-CCG30-24-12S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG30-24-12S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 30W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 2,5A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CCG30-24-12S Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
0,89
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Standardnummer
Effekt (watt)
30 W