CC15-4803SFH-E
DigiKeys produktnummer
CC15-4803SFH-E-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CC15-4803SFH-E
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 4,5A 36V - 76V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
4,5A
Produsent
Effekt (watt)
15 W
Serie
Spenning - isolasjon
1 kV
Emballasje
Brett
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,89
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
36V
Kapsling
20-DIP-modul, 17 ledninger
Spenning - inngang (maks)
76V
Størrelse/dimensjon
1,51" L x 1,17" B x 0,27" H (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)