CCG15-48-03S
DigiKeys produktnummer
285-CCG15-48-03S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG15-48-03S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 4A 18V - 76V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CCG15-48-03S Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, OCP
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
85%
Antall utganger
1
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
76V
Strøm - utgang (maks)
4A
Standardnummer
Effekt (watt)
15 W