CC10-2405SF-E
DigiKeys produktnummer
445-2439-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CC10-2405SF-E
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 10W
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 2A 18V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CC10-2405SF-E Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
2A
Produsent
Effekt (watt)
10 W
Serie
Spenning - isolasjon
500 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,40" L x 0,89" B x 0,33" H (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Spenning - inngang (maks)
36V