CC10-2403SF-E
DigiKeys produktnummer
445-2438-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CC10-2403SF-E
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 2,5A 18V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC10-2403SF-E Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Produsent
Effekt (watt)
10 W
Serie
Spenning - isolasjon
500 V
Emballasje
Brett
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
7-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,40" L x 0,89" B x 0,33" H (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Spenning - inngang (maks)
36V