FXUB63.54.0150C
DigiKeys produktnummer
931-FXUB63.54.0150C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FXUB63.54.0150C
Beskrivelse
WIDE BAND FLEX ANTENNA, 150MM 1.
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
829MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz GPS, ISM, LTE, Wi-Fi Flat patch RF-antenner 698MHz – 3GHz 4,5dBi, 2,33dBi, 4,6dBi, 4,7dBi, 4,4dBi, 4dBi I-PEX MHF4L Lim
Kategori
VSWR
Produsent
Taoglas Limited
Returdemping
-3,4dB, -9,7dB, -9,8dB, -10,5dB, -10,7dB
Emballasje
Bulk
Forsterker
4,5dBi, 2,33dBi, 4,6dBi, 4,7dBi, 4,4dBi, 4dBi
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
5 W
RF-familie/standard
AGPS, mobiltelefoni, hoved ISM, WiFi
Funksjoner
Kabel - 150mm
Frekvensgruppe
Bredt bånd
Terminaler
I-PEX MHF4L
Frekvens (midten/bånd)
829MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz
Monteringstype
Lim
Frekvensområde
698MHz – 3GHz
Høyde (maks)
0,008" (0,20mm)