FXUB16.07.0150AQ
DigiKeys produktnummer
931-FXUB16.07.0150AQ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FXUB16.07.0150AQ
Beskrivelse
WIDEBAND CELLULAR 90X15MM FLEX P
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
657,5MHz, 761MHz, 892MHz, 1,472GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,537GHz 2G, 3G, 4G, 5G, Cat-M, IoT, LTE, NB-IoT, NR, Wi-Fi Flat patch RF-antenner 617MHz – 698MHz, 698MHz – 824MHz, 824MHz – 960MHz, 1,427GHz – 1,518GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,925GHz -0,17dBi, 0,5dBi, -0,52dBi, -1,54dBi, 3dBi, 4,1dBi, 6,05dBi, 6,32dBi I-PEX MHFI Lim
Kategori
Antennetype
Flat patch
Produsent
Taoglas Limited
Antal ringer
8
Serie
Forsterker
-0,17dBi, 0,5dBi, -0,52dBi, -1,54dBi, 3dBi, 4,1dBi, 6,05dBi, 6,32dBi
Emballasje
Pose
Effekt - maks
2 W
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kabel - 150mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon, WiFi
Terminaler
I-PEX MHFI
Frekvensgruppe
Bredt bånd
Monteringstype
Lim
Frekvens (midten/bånd)
657,5MHz, 761MHz, 892MHz, 1,472GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,537GHz
Høyde (maks)
0,009" (0,24mm)
Frekvensområde
617MHz – 698MHz, 698MHz – 824MHz, 824MHz – 960MHz, 1,427GHz – 1,518GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,925GHz