PS1608GT2-R50-T1
DigiKeys produktnummer
408-2049-2-ND - Tape og spole (TR)
408-2049-1-ND - Båndavsnitt (CT)
408-2049-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PS1608GT2-R50-T1
Beskrivelse
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF effektdelere/splittere 0 Hz ~ 20 GHz 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PS1608GT2-R50-T1 Modeller
Kategori
Innsettingstap
6dB
Produsent
Susumu
Frekvens
0 Hz ~ 20 GHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)