LFCW-7500+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCW-7500+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-LFCW-7500+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-LFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LFCW-7500+
Beskrivelse
CER FILTER 8.4GHZ LOW PASS
Detaljert beskrivelse
8,4GHz sperre Lavpass Keramiske filtre 50Ohm 0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFCW-7500+ Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Innsettingstap
2,3dB
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Frekvens
8,4GHz sperre
Høyde (maks)
0,028" (0,70mm)
Impedans
50Ohm