XZFVG10A
DigiKeys produktnummer
1497-1109-2-ND - Tape og spole (TR)
1497-1109-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1497-1109-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XZFVG10A
Beskrivelse
DISPLAY 7SEG 0.4" SGL GRN 10SMD
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Visningsmoduler – LED-tegn og numerisk Grønn 7-segment 1 Tegn Felles anode 2V 10mA 0,591" H x 0,358" B x 0,148" D (15,00mm x 9,10mm x 3,75mm) 10-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
XZFVG10A Modeller
Kategori
Farge
Grønn
Produsent
SunLED
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - test
10mA
Delestatus
Aktiv
Millicandela-klassifisering
11mcd
Antall tegn
1
Bølgelengde - topp
574nm
Størrelse/dimensjon
0,591" H x 0,358" B x 0,148" D (15,00mm x 9,10mm x 3,75mm)
Effekttap (maks)
75mW
Siffer-/alfastørrelse
0,40" (10,16mm)