VNQ7E100AJTR
DigiKeys produktnummer
497-19575-2-ND - Tape og spole (TR)
497-19575-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-19575-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VNQ7E100AJTR
Beskrivelse
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 N-kanal 7,5A PowerSSO-16
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VNQ7E100AJTR Modeller
Kategori
Rds på (Typ)
100mOhm
Produsent
Inngangstype
Ikke-inverterende
Serie
Funksjoner
Automatisk omstart, Statusflagg
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Feilbeskyttelse
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Brytertype
Grad
Bilteknikk
Antall utganger
4
Godkjenning
AEC-Q100
Forhold - inngang:utgang
1:1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangskonfigurasjon
Høy side
Leverandørens enhetsforpakning
PowerSSO-16
Utgangstype
N-kanal
Kapsling
Spenning - last
4V – 28V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
7,5A