VNQ7140AJTR
DigiKeys produktnummer
497-15995-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15995-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15995-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VNQ7140AJTR
Beskrivelse
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 N-kanal 8A PowerSSO-16
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VNQ7140AJTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
Ikke nødvendig
Produsent
Strøm - utgang (maks)
8A
Serie
Rds på (Typ)
140mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangstype
Ikke-inverterende
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Automatisk omstart, Statusflagg
Brytertype
Feilbeskyttelse
Strømbegrensning (fast), Detektering av åpen belastning, Overtemperatur, Overspenning, UVLO
Antall utganger
4
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Forhold - inngang:utgang
1:1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangskonfigurasjon
Høy side
Leverandørens enhetsforpakning
PowerSSO-16
Utgangstype
N-kanal
Kapsling
Grensesnitt
På/av
Baseproduktnummer
Spenning - last
4V – 28V