TN815-600B-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TN815-600B-TR |
Beskrivelse | SCR 600V 8A DPAK |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | SCR 600 V 8 A Standard gjenoppretting Overflatemontering DPAK |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TN815-600B-TR Modeller |
Kategori | Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks) 40 mA |
Produsent STMicroelectronics | Strøm - av-tilstand (maks) 5 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A |
Delestatus Aktiv | SCR-type Standard gjenoppretting |
Spenning - av-stilling 600 V | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Spenning - gate-utløser (Vgt) 1.3 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - gate-utløser (Igt) 15 mA | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks) 1.6 V | Leverandørens enhetsforpakning DPAK |
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks) 5 A | Baseproduktnummer |
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks) 8 A |