STPSC10H12G2-TR
DigiKeys produktnummer
497-STPSC10H12G2-TR-ND - Tape og spole (TR)
497-STPSC10H12G2-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STPSC10H12G2-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC10H12G2-TR
Beskrivelse
DIODE SIC 1.2KV 10A D2PAK HV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 10A Overflatemontering D2PAK HV
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPSC10H12G2-TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
0 ns
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
60 µA @ 1200 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
725pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Utdatert
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK HV
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 10 A