STPSC10H12GY-TR
DigiKeys produktnummer
497-17165-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17165-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17165-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC10H12GY-TR
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 10A Overflatemontering D2PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPSC10H12GY-TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
60 µA @ 1200 V
Serie
Kapasitans ved Vr, F
725pF ved 0V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Utdatert
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 10 A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)