STPSC10H12G-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STPSC10H12G-TR |
Beskrivelse | DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 1200 V 10A Overflatemontering D2PAK |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STPSC10H12G-TR Modeller |
Kategori | Hurtighet Null gjenvinningstid > 500mA (Io) |
Produsent | Omvendt gjenopprettingstid (trr) 0 ns |
Serie | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 60 µA @ 1200 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapasitans ved Vr, F 725pF ved 0V, 1MHz |
Delestatus Utdatert | Monteringstype |
Teknologi | Kapsling |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 1200 V | Leverandørens enhetsforpakning D2PAK |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 10A | Driftstemperatur - kobling -40°C – 175°C |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 1.5 V @ 10 A | Baseproduktnummer |