SICRB101200
DigiKeys produktnummer
1655-SICRB101200TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SICRB101200
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 10A Overflatemontering D2PAK
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 1200 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapasitans ved Vr, F
640pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.8 V @ 10 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)