STPS3150RL
DigiKeys produktnummer
497-3216-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3216-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS3150RL
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 3A Gjennomgående hull DO-201AD
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPS3150RL Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 150 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Monteringstype
Delestatus
Utdatert
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
DO-201AD
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
820 mV @ 3 A