STPS3170AF | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STPS3170AF |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 170 V 3A Overflatemontering SMAflat |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STPS3170AF Modeller |
Kategori | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 820 mV @ 3 A |
Produsent | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Serie | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 4 µA @ 170 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Teknologi | Leverandørens enhetsforpakning SMAflat |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 170 V | Driftstemperatur - kobling -40°C – 175°C |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 3A | Baseproduktnummer |