STPS2H100ZF | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STPS2H100ZF |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 100 V 2A Overflatemontering SOD-123F |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STPS2H100ZF Modeller |
Kategori | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 960 mV @ 4 A |
Produsent | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Serie | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 1 µA @ 100 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Teknologi | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123F |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 100 V | Driftstemperatur - kobling -40°C – 175°C |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 2A | Baseproduktnummer |