STPS2H100ZFY | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STPS2H100ZFY |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 100 V 2A Overflatemontering SOD-123F |
Datablad | Datablad |
Kategori | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 1 µA @ 100 V |
Serie | Grad Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Godkjenning AEC-Q101 |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Teknologi | Kapsling |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 100 V | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123F |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 2A | Driftstemperatur - kobling -40°C – 175°C |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 960 mV @ 4 A | Baseproduktnummer |