STPS1L40M
DigiKeys produktnummer
497-3212-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3212-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3212-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1L40M
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 1A Overflatemontering STmite (DO-216AA)
EDA-/CAD-modeller
STPS1L40M Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
63 µA @ 40 V
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
STmite (DO-216AA)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
460 mV @ 1 A