STPS1150
DigiKeys produktnummer
497-2447-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-2447-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1150
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 1A Gjennomgående hull DO-41
EDA-/CAD-modeller
STPS1150 Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 150 V
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Monteringstype
Delestatus
Utdatert
Leverandørens enhetsforpakning
DO-41
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
820 mV @ 1 A