STPS1170AF
DigiKeys produktnummer
497-15316-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15316-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1170AF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 170 V 1A Overflatemontering SMAflat
EDA-/CAD-modeller
STPS1170AF Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
890 mV @ 2 A
Produsent
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1.5 µA @ 170 V
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
SMAflat
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
170 V
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 150°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A