STPS10L25D
DigiKeys produktnummer
497-2738-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS10L25D
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 25V 10A TO220AC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 25 V 10A Gjennomgående hull TO-220AC
EDA-/CAD-modeller
STPS10L25D Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
800 µA @ 25 V
Emballasje
Rør
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
25 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
460 mV @ 10 A