MIC2937A-3.3WT
DigiKeys produktnummer
576-2235-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC2937A-3.3WT
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO220-3
Produsentens standard leveringstid
33 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 750mA TO-220-3
EDA-/CAD-modeller
MIC2937A-3.3WT Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
300 µA
Emballasje
Rør
Strøm - forsyning (maks)
16 mA
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-220-3
Spenning - inngang (maks)
26V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V