STP310N10F7
DigiKeys produktnummer
497-13233-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP310N10F7
Beskrivelse
MOSFET N CH 100V 180A TO-220
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 180A (Tc) 315W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP310N10F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.8V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
12800 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
315W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.7mOhm ved 60A, 10V