STL8DN10LF3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STL8DN10LF3 |
Beskrivelse | MOSFET 2N-CH 100V 20A POWERFLAT |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | MOSFET-er – matriser 100V 20A 70W Overflatemontering PowerFlat™ (5x6) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STL8DN10LF3 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 3V ved 250µA |
Produsent STMicroelectronics | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 20.5nC ved 10V |
Serie | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 970pF ved 25V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Effekt - maks 70W |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologi MOSFET (metalloksid) | Grad Bilteknikk |
Konfigurasjon 2 N-kanal (dobbel) | Godkjenning AEC-Q101 |
FET-egenskap Logikknivåport | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 100V | Kapsling 8-PowerVDFN |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C 20A | Leverandørens enhetsforpakning PowerFlat™ (5x6) |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 35mOhm ved 4A, 10V | Baseproduktnummer |