IPG20N10S4L35AATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPG20N10S4L35AATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPG20N10S4L35AATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPG20N10S4L35AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPG20N10S4L35AATMA1
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 100V 20A 8TDSON
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 100V 20A 43W Overflatemontering, Fuktbar side PG-TDSON-8-10
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPG20N10S4L35AATMA1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.1V ved 16µA
Produsent
Infineon Technologies
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
17.4nC ved 10V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1105pF ved 25V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
43W
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Grad
Bilteknikk
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Godkjenning
AEC-Q101
FET-egenskap
Logikknivåport
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Drain til Source-spenning
100V
Kapsling
8-PowerVDFN
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
20A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-10
Rds på (maks) ved Id, Vgs
35mOhm ved 17A, 10V