STHU65N050DM9AG er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
STMicroelectronics
På lager: 940
Datablad
N-kanal 650 V 51A (Tc) 245W (Tc) Overflatemontering HU3PAK
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STHU65N050DM9AG
DigiKeys produktnummer
497-STHU65N050DM9AGTR-ND - Tape og spole (TR)
497-STHU65N050DM9AGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STHU65N050DM9AGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STHU65N050DM9AG
Beskrivelse
AUTOMOTIVE-GRADE N-CHANNEL 650 V
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
100 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4680 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
245W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
650 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
HU3PAK
Rds på (maks) ved Id, Vgs
50mOhm ved 25,5A, 10V