STH65N050DM9-7AG | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STH65N050DM9-7AG |
Beskrivelse | AUTOMOTIVE-GRADE N-CHANNEL 650 V |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 650 V 51A (Tc) 266W (Tc) Overflatemontering H2PAK-7 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 4.5V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 100 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±30V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 4680 pF @ 400 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 266W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Grad Bilteknikk |
Drain til Source-spenning 650 V | Godkjenning AEC-Q101 |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Monteringstype Overflatemontering |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Leverandørens enhetsforpakning H2PAK-7 |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 50mOhm ved 25,5A, 10V | Kapsling |