STGW80H65DFB-4
DigiKeys produktnummer
STGW80H65DFB-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STGW80H65DFB-4
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 120A TO-247
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 120 A 469 W Gjennomgående hull TO-247-4
EDA-/CAD-modeller
STGW80H65DFB-4 Modeller
Portlading
414 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
84ns/280ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 80A, 10Ohm, 15V
IGBT-type
Trench-feltstopp
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
85 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
120 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
240 A
Kapsling
TO-247-4
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2V ved 15V, 80A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4
Effekt - maks
469 W