STD30N10F7 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
STMicroelectronics
På lager: 1 239
Datablad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 59
onsemi
Infineon Technologies
Infineon Technologies
På lager: 26
IXYS
På lager: 151
På lager: 76
Panjit International Inc.
N-kanal 100 V 32A (Tc) 50 A (Tc) Overflatemontering DPAK
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STD30N10F7
DigiKeys produktnummer
497-14531-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
STD30N10F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 32A DPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
STD30N10F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
19 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1270 pF @ 50 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
50 A (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
24mOhm ved 16A, 10V