STB12NM50T4 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STB12NM50T4 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 550V 12A D2PAK |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 550 V 12A (Tc) 160W (Tc) Overflatemontering D2PAK |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STB12NM50T4 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 5V ved 50µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 39 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±30V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 1000 pF @ 25 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 160W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 550 V | Leverandørens enhetsforpakning D2PAK |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 350mOhm ved 6A, 10V |