SP1ML-868
DigiKeys produktnummer
497-15395-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SP1ML-868
Beskrivelse
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CHIP SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell ISM < 1GHz RF-transceivermoduler 868MHz Integrert, Chip Overflatemontering
Kategori
Antennetype
Integrert, Chip
Produsent
Brukt IC/del
SPIRIT1
Emballasje
Brett
Minnestørrelse
128kB flashminne, 16kB RAM
Delestatus
Utdatert
Forsyningsspenning
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Strøm - mottar
13,5mA
RF-familie/standard
Generell ISM < 1GHz
Strøm - sender
8mA – 20mA
Modulering
2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
868MHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C