SMP100LC-25
DigiKeys produktnummer
497-3719-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3719-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3719-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMP100LC-25
Beskrivelse
THYRISTOR 25V 400A DO-214AA
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25V Sperretilstand (off-state) 400 A Ipp TVS-tyristor DO-214AA, SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMP100LC-25 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
100 A
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - hold-funksjon (Ih)
150 mA
Serie
Antall elementer
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans
65pF
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - brytepunkt
35V
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - av-stilling
25V
Leverandørens enhetsforpakning
SMB
Strøm - topp-puls (8/ 20µs)
400 A