SM15T47AY
DigiKeys produktnummer
497-10905-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10905-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10905-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM15T47AY
Beskrivelse
TVS DIODE 40.2VWM 84VC SMC
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
84V Klemme 119A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T47AY Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
119A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
40,2V
Spenning - gjennomslag (min)
44,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
84V